Tag archive for ‘Sander Ruci Show’
Aktori Sander Ruci ne skene duke kennduar parodi
By Lek Gjoka On Friday, July 21st, 2017
0 Comments

Aromë Shkodre, pulsim vendlindje buzë oqeanit Atlantik në Florida – Sander Ruci Show – rikthim në vendlindje

Aktori Sander Ruci ne skene – Sandër Ruci Show – rikthim në vendlindje Nga Lek Gjoka Fare pranë Oqeanit Atlantik në Jacksonville Beach dallgët ndoshta të ardhura nga Evropa ndalin frymën . Në More...

sandri
By Besarta On Thursday, May 15th, 2014
0 Comments

Sot në Shkodër në Teatrin Migjeni, Sandër Ruçi Show

Përsëri vendlindja pret artistin e humorit  Sandër Ruçin, djalin që e lindi, e edukoi me artin, kulturën e pavdekshme që buron vetëm në shkodërloce, dhe që ai e mbart edhe në Jacksonville Florida ku More...

sander-ruci12
By Lek Gjoka On Sunday, March 30th, 2014
0 Comments

Aktori Sandër Ruci në një Show Artistik në Jacksonville Florida

Sander Ruci Aktori Sandër Ruci në një Show Artistik në Jacksonville Florida -Nga Lek Gjoka gazetavatra.com Asnjëhere me parë “Cypress Recording Studio” në Jacksonville Beach jo shumë larg oqeanit More...